Regulamin - Edytuj.com - Firmowa strona w kilka minut (System CMS)
Projektowanie stron WWW - abonbament kwartalny
Projektowanie stron WWW - abonament roczny
Projektowanie stron WWW - jednorazowa opłata

Użytkownik:

Hasło:

Regulamin

§1

Właścicielem serwisu Edytuj.com jest firma NETA.PL

§2

Serwis Edytuj.com daje możliwość stworzenia własnej strony WWW w oparciu o wybrany szablon. Oferta skierowana jest tylko dla Firm.

§3

Usługa jest sprzedawana w 2 okresach rozliczeniowych: kwartalnym (147 zł netto) oraz rocznym (348 zł netto). W opłatach abonamentowych serwer WWW jest bezpłatny.

Istnieje także możliwość zamówienia kompleksowego wykonania strony na podstawie 1 wybranego projektu z serwisu Edytuj.com w kwocie 1499 zł netto. W tym przypadku serwer WWW jest płatny co rok w kwocie 249 zł netto. Aktualny cennik usług znajduje się w dziale cennik.

§4

Firma Neta.pl, operator strony www.edytuj.com oraz www.1it.pl gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników systemu. Zastosowane przez Neta.pl zabezpieczenia gwarantują ich poufność i właściwe wykorzystanie.

§5

Firma Neta.pl nie przetwarza ani nie udostępnia innym podmiotom danych przekazywanych przez Użytkowników strony. Operator serwisu Edytuj.com ma prawo wysyłać informacje e-mail do zapisanych użytkowników (tzw. Newsletter) tylko i wyłącznie jeśli dotyczy to produktów związanych z działalnością jego firmy.

§6

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za materiały (teksty, zdjęcia, dokumenty) umieszczone na stworzonej stronie przez użytkownika. Nie ponosi również odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody wynikające z bezprawnego kopiowania i wykorzystania materiałów na stworzonej stronie WWW.

§7

Nie ma możliwości przeniesienia zakupionej strony na inny zewnętrzny serwer. Zabronione jest kopiowanie utworzonej strony na inny serwer zewnętrzny w okresie testowym oraz po opłaceniu konta. W przypadku skopiowania serwisu na serwery zewnętrzne z systemu Edytuj.com właściciel serwisu Edytuj.com ma prawo domagać się rekompensaty wynoszącej 10 x abonament roczny. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte stosowne kroki wynikające z naruszenia praw autorskich.

§8

Każda ze stron ma prawo do wypowiedzenia Umowy ze skutkiem na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, z 30 - dniowym terminem wypowiedzenia. Wypowiedzenie musi zostać zgłoszone nie później niż na 30 dni kalendarzowych przed zakończeniem miesiąca. W przypadku rezygnacji Abonenta z usług dodatkowych przed zakończeniem opłaconego okresu rozliczeniowego nie jest zwracana wniesiona opłata, tym samym Abonent może zakończyć współpracę przed zakończeniem okresu rozliczeniowego godząc się na jednoczesną utratę wniesionej opłaty.

§9

Redakcja serwisu Edytuj.com zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.

§10

Serwis Edytuj.com ma prawo usunąć / zablokować konto w okresie testowym jeśli zostało założone niezgodnie z regulaminem, lub podano nieprawdziwe dane.

§11

Korzystanie z serwisu www.edytuj.com oraz www.1it.pl oznacza akceptację regulaminu.

§12

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Praw Autorskich.

Cennik

 • Opcja abonamentowa
 • Abonament kwartalny
 • Abonament roczny
 • Domena .edytuj.com lub .1it.pl gratis
 • Serwer WWW gratis
 • Opłata jednorazowa
 • Wykonanie strony WWW
 • Domena internetowa .pl gratis
 • Moduł formularze (tworzenie nieograniczonej ilości formularzy na stronie WWW)
 • Zgłoszenie do wyszukiwarek
 • Integracja serwisu z kontem Google (Narzędzia dla Webmasterów), Dodatkowe statystyki oglądalności Google Analytics, Usługa Miejsca Google
 • Serwer WWW - 1 rok gratis
W/w ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%